Profesyonel Hizmet

Amerika Vizesi Danışmanlık

Amerika vizesi danışmanlık hizmetlerimiz ile hayallerinize bir adım daha yaklaşın.

Şimdi İletişime Geçin
Amerika Vizesi Danışmanlık

Google Müşteri Yorumları

ONAT’ı değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

4.8 Ortalama Puan

“ABD Vize işlemlerinde bana yardımcı olan Onat Vize’ye ve çalışanı Koray Aydın’a yakın ilgileri, samimi davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim.”

Firdevs GUZEY, ★★★★★

“ABD’ye Onat Vize aracılığıyla vize başvurusunda bulunmuştum. Sistemi gerçekten takip ediyorlar. 2 defa mülakat gününün öne alınmasını sağladılar. Görüşme öncesi gerekli bilgilendirmeleri yaptılar. Teşekkür ediyorum.”

Can ÇUHADAR, ★★★★★

“Koray Bey her konuda yardımcı oldu. 8 ay içerisinde hem Schengen hem de ABD Vizemizi aldık. Yardımları için çok teşekkürler.”

Yasin ÜSTÜN, ★★★★★

Amerika Vizesi İle İlgili Tüm İhtiyaçlarınıza Tek Merkezden Çözüm Üretiyoruz

Farklı Kurumlarda İşlem Takibinden Kurtulun!

Vize

Uzman Danışmanlarımız İle Doğru Vize Başvuru Süreci

Tercüme

Sizin Adınıza Evraklarınızın Çeviri ve Onay Takibi

Sigorta

Kişisel Özel Kapsamlı, Uygun Fiyatlı Sigorta

Rezervasyon

Onaylı Uçak ve Otel Rezervasyonu Seçenekleri

Amerika Vize

Amerika, herkesin hayallerini süsleyen fırsatlar ülkesi olarak bilinir. Sonsuz iş olanakları, dünya çapında üniversiteler, büyüleyici doğa manzaraları ve kültürel çeşitliliği ile Amerika, her yıl milyonlarca insanı kendine çeker. Ancak, bu fırsatlara ulaşmanın ilk adımı olan Amerika vize süreci, karmaşık ve stresli olabilir. ABD vizesi işlemleri, doğru ve eksiksiz bir şekilde yürütülmediğinde, hayal kırıklıkları ile zaman ve emek kaybına yol açabilir.

Tam ve doğru başvuru için ABD vize işlemleri; mesleğiniz, gelir durumunuz, eğitim düzeyiniz, statünüz, vize geçmişiniz gibi birçok girdiye göre özelleştirilmelidir. Vize işlemlerini dört aşamada gruplayabiliriz:

  1. Gerekli Evrak ve Belgeler ile Bilgilerin Toplanması
  2. Amerika Vize Başvuru Formunun (Göçmen Olmayan Vize Elektronik Başvuru-DS 160 veya Göçmen Vizesi Elektronik Başvuru-DS 260) Doldurulması ve Başvuru Randevusu Alınması
  3. Hazırlık
  4. Başvuru

Amerika vize başvurunuzun başarılı sonuçlanması için dosyanızda seyahat amacınızı ve finansal durumunuzu gösterir belgelerin istenildiği şekilde bulunması gerekmektedir.

Onat Vize olarak, Amerika vizesi danışmanlık hizmetlerimiz ile vize başvurunuzun tüm detaylarını titizlikle yönetmek için yanınızdayız. Profesyonel ekibimizin Amerika vize işlemleri konusunda sahip olduğu geniş bilgi ve deneyim sayesinde gerekli belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamanıza yardımcı oluyoruz. Böylece, başvurunuzun reddedilme riskini en aza indirerek, vize sürecinin sizin için kolay ve sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Amerika vizesi işlemlerinde profesyonel danışmanlık için bize ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Amerika Vize Başvurusu

Amerika Vize Başvurusu

Birçok insan, Amerika vize başvurusu yaparak kariyer, eğitim veya seyahat hayallerini gerçeğe dönüştürmek istemektedir. Ancak Abd vize başvurusu, dikkat ve titizlik gerektiren bir süreçtir. Başvuru sürecinde yapılan küçük hatalar, hayallerinizi ertelemenize neden olabilir.

Amerika vize başvuru ücreti, vize türüne göre değişiklik gösterebilir. Turistik, iş veya öğrenci vizeleri gibi vize türleri için ücretler farklı olabilir. Başvuru ücretini ödediğinizde, bu ücret iade edilmez ve başvurunuz reddedildiğinde her başvuru için tekrar ödeme yapmanız gerekecektir.

Abd vize başvurusu konusunda profesyonel destek almak, başarı şansını artırır. Onat Vize ile Amerika vize başvuru sürecinizin risklerden uzak bir şekilde tamamlanmasını sağlayın. Bizimle iletişime geçerek, Amerika vize başvurunuzun her adımında güvenle ilerleyin.

Onat Vize Danışmanlığıyla Tanışın. Deneyim ve Yeteneklerimizden Faydalanın.

Hemen Arayın

Amerika Vizesi Ücreti

Amerika’ya seyahat etmeyi planlıyorsanız, vize başvurusunda bulunmak için Amerika vizesi ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu ücret başvuracağınız vize türüne göre değişiklik gösterir. Başvuru işlemlerinizi başlatmanız için ödenen Abd vize ücreti, başvurunuzun sonucuna bakılmaksızın iade edilmez.

Vize başvurusu sürecinizde profesyonel destek alarak doğru bilgi ve belgelerle hareket etmek, gereksiz masraflardan kaçınmanıza yardımcı olur. Amerika vizesi ücreti hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru sürecinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamak için Onat Vize’nin uzman danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Amerika Vizesi Randevu

Amerika vizesi randevusu, DS-160 formunu doldurduktan ve vize başvuru ücretini ödedikten sonra ABD Büyükelçiliği veya Konsolosluğu’ndan alınır. Randevu günü, belgelerinizle birlikte görüşmeye katılmalı ve vize memurunun Amerika’ya seyahat amacınıza yönelik sorularını yanıtlamalısınız.

Amerika Vize Türleri

Amerika vize türleri çok geniş bir kapsama yayılmıştır. Seyahat amacınıza göre uygun vize türünü seçmek büyük önem taşımaktadır. İşte bazı yaygın ABD vize türleri ve kodları:

B-1 : Geçici iş ziyareti (Turist veya İş Ziyareti Vizesi)
B-2 : Turistik amaçlı ziyaret (Turist veya İş Ziyareti Vizesi)
F-1 : Akademik öğrenci vizesi
J-1 : Değişim programı vizesi (Öğrenci, Araştırmacı, Stajyer, Kültürel Değişim Programı vb.)
H-1B : Uzmanlık alanında çalışma vizesi
L-1 : Şirket içi transfer vizesi (Yönetici veya Özel Yetenekli Çalışanlar)
E-1 : Ticaret vizesi (Ticaret ve Navigasyon Anlaşması Vizesi)
E-2 : Yatırımcı vizesi
O-1 : Olağanüstü yetenek veya başarı vizesi
K-1 : Nişanlı vizesi
DV : Çeşitli ülkelerden vatandaşların çekilişle belirlenerek ABD’ye göç etmesine izin veren Vize Loterisi.

Başvuru İşlemleri, Abd vize türlerine göre değişebilir. Vize danışmanlık hizmeti alarak deneyimlerimizden faydalanın, sizin için en uygun vize türünü birlikte belirleyerek vize başvuru sürecinizi hatasız tamamlayın.

Amerika Vize Türleri
Amerika Turistik Vizesi

Amerika Turistik Vizesi

Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği Amerika’ya tatil veya ziyaret amaçlı kısa süreli turistik seyahat planlarınız için Amerika turistik vizesi en uygun vize türüdür.

Amerika turist vizesi başvurusu, doğru adımlar izlenerek ve gerekli belgeler eksiksiz tamamlanarak yapılmalıdır. Uzman ekibimiz, Abd turist vizesi başvurunuzu doğru ve eksiksiz şekilde hazırlamanıza yardımcı olur, gerekli belgeleri kontrol eder ve vize görüşmesine hazırlık yapmanızı sağlar. Onat Vize’nin profesyonel danışmanlık hizmetleri ile Amerika turist vizesi şartlarını güvenle tamamlayarak vize alma şanzınızı artırabilirsiniz.

Amerika Ziyaretçi Vizesi

Amerika ziyaretçi vizesi, tatil, iş seyahati veya aile ve arkadaş ziyaretleri için idealdir. Bu vize türü, kısa süreli seyahat planları yapanlar için uygun olup, Amerika’da unutulmaz deneyimler yaşamanıza olanak sağlar.

Onat Vize olarak, Abd ziyaretçi vizesi başvuru sürecinizin her adımında size profesyonel destek sunuyor, başvurunuzu sorunsuz ve stressiz bir şekilde tamamlamanızı sağlıyoruz.

Amerika Ticari Vizesi

İş dünyasının merkezi olarak birçok ticari fırsat sunan Amerika’yı ziyaret etmeyi planlıyorsanız, Amerika ticari vizesi almanız gerekmektedir. Abd ticari vizesi, iş seyahatleri için en uygun vize türüdür ve iş dünyasında yeni bağlantılar kurmanıza, mevcut ilişkilerinizi güçlendirmenize olanak tanır. ABD ticari vize başvurusu ile iş dünyasında yeni fırsatlar yakalayın.

Neden ONAT ?

Kişiye Özel Analiz

Her başvurunun kişiye özel olduğunun bilinciyle süreç özelleştirmesi sağlıyoruz.

Kurumsal Yaklaşım

Ön tanımlı prosedürler ve sektörel tecrübemizle zaman ve maliyet riskinizi en aza indiriyoruz.

İşlem Takibi Kolaylığı

Operasyon ve Tercüme ekiplerimizle farklı kurumlarda işlem takibi zorluğunu çözümlüyoruz.

Amerika Vize Başvurusu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Amerika vizesi nasıl alınır?

ABD vizesi almak için öncelikle size en uygun vize türünü belirlemeniz ve DS-160 formunu doldurarak vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Daha sonra ise vize başvuru randevusu almanız ve gerekli evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlayarak belirlenen günde vize görüşmesine katılmanız gerekmektedir.

Amerika turist vizesi nasıl alınır?

Amerika turist vizesi almak için DS-160 formunu doldurmalı, vize başvuru ücretini ödeyerek vize randevunuzu almalısınız. Gerekli belgeleri hazırladıktan sonra vize görüşmesine katılarak Amerika’ya seyahat planınızı sunmanız gerekmektedir. Tüm bu süreçlerde profesyonel destek almanız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması adına size fayda sağlayacaktır.

Amerika vizesi ücreti nasıl ödenir?

ABD vize ücreti, DS-160 formunun doldurulmasından sonra vize başvuru randevusu alınmasından önce MRV sistemi üzerinden kredi kartı veya banka ödemesi ile yapılabilmektedir. Güncel ücret bilgilerini öğrenmek için ONAT Vize ile iletişime geçin.

Amerika vize ücreti kredi kartı ile ödenir mi?

Evet, vize ücreti kredi kartı veya banka kartı ile ödenebilir.

Amerika vizesi için gerekli evraklar nelerdir?

Amerika vizesi için gereken evraklar ve belgeler, başvurulacak vize türüne bağlı olarak değişebilir. Genel olarak talep edilen belgeler şu şekildedir:

  • Seyahat süresi boyunca geçerliliği devam eden bir pasaport
  • Vize başvuru formunun çıktısı
  • Vize başvurusunda talep edildiği şekilde fotoğraf
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Seyahat planı, uçak ve otel rezervasyonu
  • Finansal belgeler

Vize türüne göre detaylı belge listesi ve taşıması gereken nitelikler için ONAT Vize’den danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Amerika vizesi kaç günde çıkar?

Amerika vizesinin çıkma süresi başvuru yaptığınız konsolosluk ve vize türüne bağlı olarak değişir. Genellikle vize başvuru işlemleri birkaç gün ile birkaç hafta arasında sürebilir. Ancak yoğun dönemlerde veya ek belge talepleri durumunda süre daha da uzayabilir..

Amerika turist vizesi almak zor mu?

Amerika turist vizesi almak, başvuru sahibinin durumuna ve vize başvuru sürecine bağlı olarak değişir. Başvuru sürecinde doğru ve eksiksiz bilgi sağlamak, gereken belgeleri hatasız sunmak önemlidir. Başvuru sahibinin seyahat planları, finansal durumu ve bağlantıları değerlendirilir. Başvuru sürecinde danışmanlık hizmeti almak vize alma şansını artırabilir.

Amerika vizesi randevu tarihi değiştirilebilir mi?

ABD Vize randevusu çok ileri bir tarihe verilmiş ise sistem sürekli takip edilerek randevu tarihi öne çekilebilir. ABD vizesine en erken randevuyu almak için danışmanlık hizmetimizden faydalanın.