Biz vizenize odaklanalım siz de maçların heyecanını yaşamaya..

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Vize Danışmanlığı

Euro 2024 Vize Danışmanlığı hizmetimizden faydalanmak için;

Şimdi İletişime Geçin
Avrupa Futbol Şampiyonası Vize Danışmanlığı 2024
Avrupa Futbol Şampiyonası Vize Danışmanlığı 2024

Neden Onat Vize?

Kişisel Verileriniz Güvende

Tüm gizli ve kişisel verilerinizi Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) gereğince koruyoruz.

Kalite Tercih Değil Zorunluluk

Hizmetimizin tüm aşamaları ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardına uygun olarak hazırlandı.

Memnuniyetiniz Standardımız

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı gereği ihtiyaç ve çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (Euro-2024) 14 Haziran-14 Temmuz 2024 tarihleri arasında Almanya’da 10 şehirde gerçekleştirilecek. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 24 ülke, 14 Temmuz 2024 tarihinde Berlin’de yapılacak final karşılaşmasında yer almak için mücadele edecek.

Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonasında Türkiye’nin maçlarını oynayacağı şehirler:

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası kapsamında Türkiye ilk maçını 18 Haziran 2024 Salı günü Gürcistan ile Dortmund’da, ikinci maçını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü Portekiz ile yine Dortmund’da, üçüncü maçını ise 26 Haziran 2024 Çarşamba günü Çekya ile Hamburg’da oynayacak

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası
Euro 2024 Vize Danışmanlığı

Euro 2024 Vize Danışmanlığı

Euro 2024 vizesi ile Türkiye’nin maçlarını canlı olarak Almanya’da izlemek isteyenler Almanya Vize Başvurusu yapmak zorunda. Bunun yanı sıra Almanya Schengen bölgesine dahil olduğundan, bu bölgeye dahil olan ülkelerden alacağınız Schengen vizesi ile de Almanya’ya gidebilirsiniz. Arda Güler’i ay yıldızlı forma ile Almanya’da canlı olarak izlemek için ONAT Vize’den 2024 avrupa futbol şampiyonası vizesi danışmanlık hizmeti alarak;

  • Tüm başvuru ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılayabilir,
  • İşlemlerinizi hızlı ve sorunsuz olarak tamamlayabilir,
  • Yetkin danışmanlarımız ile vize alma şansınızı artırabilirsiniz.

Euro 2024 Almanya Vize Başvurusu

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için Almanya vize işlemlerine, seyahatten 3 ay önce başlanabiliyor. Almanya vize başvurusu için karmaşık bir sürecin dikkatli ve hatasız bir şekilde yönetilmesi gerekiyor.

Vize başvuru evrak ve belgelerinin Almanya Büyükelçiliği tarafından resmi olarak yetkilendirilen iDATA şirketine doğru ve eksiksiz olarak teslim edilmesi çok önemli.

2024 Başvuru dosyası hazırlanmasında %100 doğruluk. Hiçbir başvurumuz evrak, belge veya prosedür hatası nedeniyle reddedilmedi.

Euro 2024 Almanya vize danışmanlığı hizmetinden faydalanın.

Alanında deneyimli, tecrübeli kadrosu olan ve sizin adınıza tüm süreci takip ederek sorunsuz tamamlayacak olan ONAT Vize’yi arayın!

Risklerden kurtulun! Danışmanlık hizmetimiz ile deneyimlerimizden faydalanın !

Şimdi Arayın

Almanya Vize Başvurusu Aşamaları

Euro 2024 Almanya Vize Randevusu Alınması

Euro 2024 vize randevusu alınabilmesi için öncelikle uygun randevunun bulunması gerekli. Bu maksatla öncelikle iDATA şirketine internet üzerinden randevu talebi yapılmakta, size verilen tarihte ise belgelerinizi doğru ve eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Bu maksatla ONAT Vize’nin deneyimli danışmanlarından hizmet alabilirsiniz.

Euro 2024 Almanya Vize Başvuru Formunun Doldurulması

Vize başvuru formunun, Almanya büyükelçiliği tarafından istenen şekilde doldurulması gerekmektedir. ONAT Vize’nin yetkin danışmanları başvuru formunu sizin yerinize doldurmaktadır.

Euro 2024 Almanya Vizesi İçin Gerekli Evrak ve Belgeler

Euro 2024 için Almanya vize başvurusu yapmak için öncelikle pasaportunuz ve bir de Avrupa Şampiyonası-2024 maçı için bilet alımı yapıldığını gösteren sipariş onayınız olmalı. Ayrıca Almanya’daki ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar finansal kaynağınız olduğunu, bir işyerinde çalıştığınızı veya sizi destekleyecek bir sponsorunuz olduğunuzu kanıtlayan belgeler sunmanız gerekli. Belgelere ilişkin detayları ve nasıl hazırlanmaları gerektiğini öğrenmek ve danışmanlık hizmeti almak için hemen ONAT Vize’yi arayınız.

Euro 2024 Almanya Vizesi İçin Gerekli Evrak ve Belgeler

Euro 2024 Almanya Vize Başvuru Ücreti

Euro-2024 için Almanya Vize Başvurusu yapmak için Konsolosluk Vize Harcı, Yetkili Kuruluş olan iData ücreti ve Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası gibi harcamalarınız olacak. Güncel başvuru ücretleri için ONAT Vize ile iletişime geçebilirsiniz.

Euro 2024 Almanya Vizesi Hakkında Sorulan Sorular

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası maçlarını Almanya’da izlemek için vizeye ihtiyaç var mı?

Bunun için pasaportunuzun türü önemli. Eğer Diplomatik (Siyah), Hususi (Yeşil) veya Hizmet (Gri) pasaportunuz varsa vizeye ihtiyacınız olmayacaktır. Ancak Umuma Mahsus Pasaport (Bordo) sahibi iseniz Vize başvurusu yapmanız gerekli. Vizeye ihtiyacınız olup olmadığını öğrenmek için Danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz

Schengen Vizesi ile Almanya’ya gidebilir miyim?

Almanya Schengen Bölgesine dahil olduğundan bu bölgeye dahil olan ülkelerden alacağınız Schengen vizesi ile de Almanya’ya gidebilirsiniz. Schengen bölgesi ülkeleri şunlardır: Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Danimarka, Çek Cumhuriyet, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İspanya, İsviçre, İsveç, İspanya, İzlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovenya.

Euro 2024 Maç biletlerini nereden alabilirim?

Avrupa Futbol Şampiyonası bilet satışlarının ilk aşaması tamamlandı. Nisan'da eleme play-off'larının tamamlanmasından sonra ikinci aşama başlayacak. Biletler Euro 2024 resmi sayfası üzerinden alınabilir.